Úvěry bez nahlížení do registru využijí především lidé kteří si chtějí půjčit, ale mají již záznam v registru dlužníků.

Úvěry bez nahlížení do registru -registr dlužníků

Úvěry bez nahlížení do registru by se nestaly nikdy tak oblíbené a populární, pokud by tolik lidí jako nyní nemělo nějaký

Úvěry bez nahlížení do registru

Úvěry bez nahlížení do registru

negativní záznam v registru dlužníků. Registr dlužníků je veden proto, aby banky věděli kteří klienti spláceli své úvěry bez problému a kteří lidé naopak měli se splacením svého půjčky problémy. Když si žádáte v bance (např Česká spořitelna, Komerční banka atd.) o úvěr, vždy se banka podívá před samotným schválením úvěru do registru dlužníků. Kdo má záznam v negativní části registru dlužníků má u banky prostě smůlu. Pak musí hledat úvěry bez nahlížení do registru u nebankovních společností.

Úvěry bez nahlížení do registru – nebankovní společnosti

Když úvěry bez nahlížení do registru neposkytovali banky, tak tuto šanci vicítily nebankovní společnosti a začali lidem poskytovat úvěry bez nahlížení do registru. Na Českém trhu je extrémné velké množství nebankovních společností, útočí na vás z reklam v televizi, ale i z billboardů či jiných forem reklam. Důležité je však nespoléhat na reklamu, jak to spousta lidé dělá. Důležité si je o nebankovní společnosti, u které by jsme si chtěli půjčit, najít informace o její činnosti. Negativní zkušenosti se rychle šíří a internet je v tomhle prostě svělý, použijte Google a prověřte nebankovní společnosti.

Úvěry bez nahlížení do registru – co budu potřebovat

Úvěry bez nahlížení do registru jsou nebankovními společnostmi při menších částkách poskytovány bez nějakého zaručení. Postačí vám pouze občanský průkaz a cestovní pas, s platnou platností obou průkazů.

Pokud chcete získat úvěry bez nahlížení do registru s lepšími parametry je nutné donést i potvrzení o výše příjmů vaší rodiny. Potvrzení si necháte potvrdit u vás v práci, nebo se také můžete jednat o potvrzení výdělků ve vašem podnikání.

Úvěry bez nahlížení do registru – výhody

Úvěry bez nahlížení do registru jsou přesně dělané pro lidi, kteří již mají záznam v registru dlužníků a potřebují rychle získat peníze.

Výhodou je také rychlá komunikace a ve většině případů velmi rychle vyřízení vašeho úvěru.

Úvěry bez nahlížení do registru – nevýhody

Jelikož nyšší úvěry bez nahlížení do registru jsou poskytovány téměř bez jakékoliv kontroly klienta, musí si nebankovní společnost tyto úvěry nějak zajistit. Nástrojem bývá o hodně větší úroková roční míra a celkově RPSN. Což je o kolik procent ročně klient věřiteli jakoby přeplatí.