Půjčky na mateřské jsou určeny pro maminky na mateřské dovolené. Posktytují je nebankovní společnosti

Půjčky na mateřské – snížení příjmu

Když se mamince narodí dítě, nastoupí maminka na mateřskou dovolenou. Musí odejít ze své stálé práce a přijde tak o svůj plat a náhradou jí má být jen malá mateřská dovolená, která je v ČR v nedostatečně výši. Příjmy celé rodiny jsou tedy závislé

Půjčky na mateřské

Půjčky na mateřské

pouze na výdělku otce rodiny. Pokud vydělává otec dostatek peňez nic se neděje. Ale pokud má otec menší plat nebo dokonce ztratí práci či dlouhodobě onemocní, nastanou rodině pokud nemá naštřeno velké finanční problémy. Kvůli nízkým příjmům jim banky nepůjčí, řešením jsou tedy nebankovní půjčky na mateřské dovolené.

Půjčky na mateřské – nebankovní společnosti

Pokud by si přišla matka na mateřské dovolené s dítětem, požádat do banky o klasickou půjčku, nemá v bance prakticky žádnou šanci. V bance chtějí vždy potvrzení o výši příjmy rodiny. Jelikož jsou příjmy malé, nebo žádné nebo žena na mateřské dovolené šanci na půjčku u banky dosáhnout.

Této vlastnosti banky, však využily dravé nebankovní společnosti a začali poskytovat pro matky na mateřské dovolené půjčky na mateřské. Nevyžadují žádné potvrzení o výši příjmů rodiny. A i matkám na mateřské dovolené tuto půjčku bez problému schválí.

Půjčky na mateřské poskytují téměř všechny nebankovní společnosti. Pokud se rozhodnete, že si vezmete půjčky na mateřské dobrě se vždy rozhodněte u které nebankovní společnosti to bude. Nabídka je u nás nepřeberná, ale je důležité vyhodnotit si jen ty opravdu výhodné varianty a vyřadit ty „lichvářské varianty“ pak můžete být s půjčkou spokojeni.

Půjčky na mateřské – neúčelová půjčka

Půjčky na mateřské se řadí mezi tzv. neúčelové půjčky. To znamená, že peníze můžete použít na cokoliv. Například na rychlé zaplacení dluhů nebo na nakoupení potřeb pro miminko či další věci. Peníze je možno použít na cokoliv jelïkož půjčky na mateřské jsou neúčelové půjčky.

Půjčky na mateřské – výhody

Půjčky na mateřské mají tyto hlavní výhody:
- nebankovní společnosti nezajímá výše vašich rodinných příjmů
- rychlé vyřízení půjčky na mateřské
- peníze budete mít rychle k dispozici a můžete je hned použít
- snadné vyřízení půjčky

Půjčky na mateřské – nevýhody

- jedná se o „dražší“ půjčku než u banky