Půjčka bez nahlížení do registru je variantou, pro lidi kteří jim mají negativní záznam v registru dlužníků

Půjčka bez nahlížení do registru – pro koho ?

Světová krizi zasáhla ve velké míře i na naši Českou republiku a by zaznamenán velký přírustek lidí, kteří začali mít problémy se splácením svých půjček a úvěrů. Díky problémům se splacením se poté dostaly do negativní části registru dlužníků. Registr dlužníků má poslání informovat jednotlivé banky či jiné instituce o tom, jak spláceli své předchozí úvěry jejich nástavájicí klienti. Registr má dvě části:

  • pozitivní část – do této části se dostane každý kdo má úvěr
  • negativní část – do tét části se dostanou jen ti klienty, kteří měli problémy se splácením svých závazků

Když si přijdete do banky zažádat o půjčku, prověřuje vždy banka jestli nejste v negativní části registru dlužníků. Pokud jste se tam dostaly, tak nemáte šanci u banky získat úvěr a musíte se poohlédnout jinde. Řešením může být třeba nějaká nebankovní společnost, kde není půjčka bez nahlížení do registru problémem.

Půjčka bez nahlížení do registru – nebankovní společnosti

Nebankovní společnosti se dobře zorientovali na Českém trhu a začali nabízet produkt půjčka bez nahlížení do registru. Když

Půjčka bez nahlížení do registru

Půjčka bez nahlížení do registru

s tímto produktem na trh vstupovali, tak lidí se záznamem v registru dlužníků nebylo zase tolik. Ale toto číslo rostlo a stále každým rokem roste. Takže nebakovní společnosti mají stále více a více klientů.

Půjčka bez nahlížení do registru je standartní produkt nebankovních společnosti. Těch je na trhu opravdu spousta. Však se stačí podívat na reklamu okolo sebe, každý den musíte míjete několik reklam nebankovních společností. Jejich nabídkami jsou polepené i autobusové zastávky.

Než se rozhodnete, která půjčka bez nahlížení do registru je ta nejlepší. Měli by jste se podívat na internetu na srování jednotlivých nabídek nebankovních společností, které nabízí půjčku bez nahlížení do registru.

Půjčka bez nahlížení do registru – co je potřeba

Postačí vám 2 doklady totožnosti. Půjčka bez nahlížení do registru je prostě snadná, hlavně když se jedná o nějakou menší částku, řekněme do 50 000,-Kč. V případě větších částek požadují nebankovní společnosti i nějaké ručení, ať již směnkou, majetkem či ručitelem.

Půjčka bez nahlížení do registru – jak si zažádat

Půjčka bez nahlížení do registru je na vyřízení zcela snadná. Stačí si na netu vyplnit internetový dotazník, který odešlete do nebankovní společnosti a záhy vás bude kontaktovat pracovník nebankovní společnosti s dalšími informacemi a podrobnostmi.

Půjčka bez nahlížení do registru – výhody

Půjčka bez nahlížení do registru má tyto hlavní výhody:
-nenahlíží se do registru
- lehké vyřízení
- rychlé vyřízení

Půjčka bez nahlížení do registru – nevýhody

Půjčka bez nahlížení do registru musí mít samozřejmě i své nevýhody, mezi hlavní nevýhody patří:
-výsoké RPSN
- vysoký roční úrok
- v někerých případech skryté poplatky