Leasing bez registru je finanční produkt určen pro lidi kteří si chtějí koupit auto na leasing, ale mají záznam v registru dlužníků.

Leasing bez registru – půjčka na auto

Leasing je klasický finanční produkt, kdy si chcete půjčit na auto. Ručíte tím autem, které kupujete. A auto je až do doplacení celého leasingu vlastněno leasingovou firmou. Leasing bez registru je určen pro ty kteří si nemohou vzít normální leasing, protože mají záznam v registru dlužníků. Protože se dostaly do problémů se splácením svého předchozího úvěru či půjčky. Pro ně je pak jasnou alternativou leasing bez registru.

Leasing bez registru – záznam v registru

Je veden celonárodní registr. Kde se vedou všechny úvěry a půjčku. Když si vezmete půjčku dostanete se také do registru,

Leasing bez registru

Leasing bez registru

ale do pozitivní části to nevadí. Důležité je se nedostat do negativní části, kam se dostanou jen ti co měli problém se splácením předcházejících závazků.

Pokud si žádáte u bankovní spolenočnosti o půjčku či leasing a máte záznam v negativní části registru nemáte šanci jí získat. Musíte tedy využít variantu leasing bez registru.

Leasing bez registru – nebankovní společnosti

Leasing bez registru poskytují nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti je dobré rozlišovat, protože jsou mezi jednotlivými obrovské rozdíly. Na Českém trhu působí jak solidní velké nebankovní společnosti tak malé doslova „lichvářské“ společnosti, kteřé dokáží z člověka doslova „sedřít“ kůži. Leasing bez registru je vždy na delší dobu, je tedy dobré si dobře rozmyslet u jaké nebankovní společnosti si leasing bez registru vlastně vezmeme. Výběr je docela bohatý, výběr je jen na vás.

Možností jak si můžete koupit levně ojeté auto mohou být i zabavené leasingové vozy.

Leasing bez registru – výhody

Leasing bez registru má především tyto hlavní výhody:
-nebankovní společnost, neprověřuje jestli máte záznam v registru dlužníků
- vyřízení je rychlejší než u klasického leasingu

Leasing bez registru – nevýhody

Leasing bez registru musí mít samozřejmě i své nevýhody mezi hlavní patří:
- Leasing je o hodně „dražší“ nez klasický leasing
- větší poplatky za vedení účtu