Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku využíjí především lidé kteří mají nějaký vroubek v bankovním registru dlužníků a nechcou zbytečně platit poplatku předem za zprostředkování této půjčky.

Půjčky bez registru a poplatku – pro koho ?

Bankovní registry a jeho negativní část se stále více plní novými záznamy, stále více klientů má nějaké problémy se

Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku

splácením a proto se dostanou do bankovního registru dlužníků. Do registru dlužníků nahlízí banky, když si u ní chcete vzít nějakou půjčku. Pokud tam máte negativní záznam, potom nemáte šanci půjčku v bance získat. Pro tyto zákazníky zavedli nebankovní společnosti finanční produkt a to : Půjčky bez registru a poplatku . Což jsou půjčky, kdy se nenahlíží do bankovního registru a dokonce neplatíte ani žádné zbytečné poplatky předem.

Půjčky bez registru a poplatku – kde si půjčku vzít ?

Jak již jsem výše naznačil, půjčky bez registru a poplatku jsou prioritou nebankovních společností. Tyto nebankovní společnosti jdou rozdělit do několika kategorií podle kvality a důvěryhodnosti. Půjčky bez registru a poplatku je třeba si brát u takových nebankovních společností, které již jsou delší dobru na trhu, a lze ně získat kvalitní pozitivní reference.

Půjčky bez registru a poplatku – co potřebuji ?

K vyřízení půjčky bez registru a poplatku vám postačí dva platné osobní doklady (občanský průkaz a cestovní pas, někde uznávají i řidičský průkaz). U větších půjček však už musít být také nějaké zajištění, ale pro malé částky vám postačí občanka a pas.

Půjčky bez registru a poplatku – smlouva

Některé nebankovní společnosti zkouší na klienty různé triky a chtějí aby si klient nemohl přečíst celou smlouvu. Pokud si berete půjčky bez registru a poplatku tak při podepisování smlouvy nespěchejte a buďte v klidu. Některé společnosti se snaží navodit atmosféru že spěchají (například že mají schůzku s dalším klientem atd). Jsou to jenom triky, nenechte se ošálit. Smlouvu si celou pročtěte a pokud jste všemu ve smlouvě rozuměli a nic vám v ní nevadí, můžete smlouvu podepsat.

Půjčky bez registru a poplatku – výhody

Půjčky bez registru a poplatku mají jasně profilované výhody už z názvu. Není nahlíženo do žadného registru dlužníku. Ať už se jedná o bankovní či nebankovní registru dlužníků.

Půjčky bez registru a poplatku je dobrá také v tom, že neplatít žádné poplatky předem.

Půjčky bez registru a poplatku jsou také rychle vyřizovány, o hodně rychleji než třeba bankovní úvěry, kdy kolikrát musíte čekat i přes týden.

Půjčky bez registru a poplatku – nevýhody

Nabankovní společnosti si musí půjčky bez registru a poplatku nějak zajistit, aby na nich vůbec vydělávaly. Proto musí nasadit mnohem větší úrokovou roční sazbu, než je obvyklé třeba u bank.


Ještě žádný komentář.
Ještě žádné trackbacky.